Bądź świadomy swoich praw.

Zazwyczaj chcemy jak najszybciej zapomnieć o wypadku, jego kosztach i konsekwencjach. Załatwić formalności, zgłosić do ubezpieczalni i odzyskać pieniądze. Koniec. Niestety często szybkie załatwienie sprawy przez ubezpieczalnie nie oznacza, że jest ona załatwiona dobrze i sprawiedliwie. Nam zależy na spokoju, a ubezpieczalnie to wykorzystują. Powołując się na różne źródła oraz z wieloletniej obserwacji rynku wynika, że około 85% kosztorysów naprawy auta zleconych przez ubezpieczalnie jest zaniżona. w art. 361 § 2 kodeksu cywilnego. Czytamy iż, naprawienie szkody obejmuje straty, które poszkodowany poniósł, oraz korzyści, które mógłby osiągnąć, gdyby mu szkody nie wyrządzono.

Dla nas oznacza to jedno, obowiązek naprawienia naszej szkody! Nasze auto czyli szkoda rozliczana jest na podstawie kosztorysu naprawy sporządzonego przez rzeczoznawcę wyznaczonego przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Masz pewność, że po wypadku
zostałeś sprawiedliwie potraktowany?
Sprawdź to!

Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat przechodziłeś kolizję drogową, a kwota uzyskanego odszkodowania była mało adekwatna do szkód. Bądź chciałbyś sprawdzić, czy należy się Tobie dodatkowa dopłata do już uzyskanego odszkodowania. Skontaktuj się z profesjonalną kadrą – przeanalizujemy darmowo Twój kosztorys i w 24h otrzymasz decyzję o dopłacie.